Zielony Renifer – coś więcej niż dekoracja wnętrza

Pomysłów na ocielpenie nowoczesnych wnętrz jest mnóstwo. Ten, który chciałabym Wam dzisiaj zaproponować jest wyjątkowy. Poznajcie nową, polską markę „Zielony Renifer”, która proponuje nam nie tylko fantastyczne, naturalne ozdoby do wnętrz, ale również poprzez świetną historię, oddaje nam pod opiekę nowego (zupełnie niewymagającego) członka rodziny. Być może zabrzmiało to dość enigmatycznie, dlatego zapraszam Was na krótki wywiad z właścicielami marki.

Skąd pomysł na Renifera?
Pomysł na Renifera rodził nam się w głowie od dłuższego czasu. Jesteśmy miłośnikami nowoczesnych wnętrz i designu, a jeżeli jest to połączone z naturą to jeszcze lepiej 😉 Ostatnio, coraz bardziej popularne stają się ściany pokryte mchem tzw. zielone ściany. Nam chodziło o coś innego – chcieliśmy stworzyć obrazki, które można w różny sposób skonfigurować według swoich upodobań i umieścić w zasadzie we wszystkich pomieszczeniach, a nawet przenosić je z miejsca na miejsce. Chcieliśmy również stworzyć coś, co byłoby alternatywą dla standardowych kwiatów doniczkowych. Nasze Renifery są w zasadzie samoobsługowe, wiec sprawdzą się u każdego zabójcy roślin 😉

Jak wyglądały początki tworzenia własnej marki?
Początki były ciężkie, pewnie jak w przypadku większości nietypowych pomysłów. Na początku, pytaliśmy o zdanie rodziny i przyjaciół. Zdania na początku były różne, no, bo kto tworzy obrazki z mchem…Kiedy Renifery po raz pierwszy się zaprezentowały – wszyscy byli nimi zachwyceni i każdy chciał przygarnąć jednego z nich do siebie 😉 To był dla nas sygnał, że czas rozpocząć hodowlę Reniferów, aby mogły trafiać do szerszego grona ich wielbicieli. Potem było całe tworzenie brandingu i przygotowywanie odpowiedniego anturażu. Jasne było dla nas, że tak fajny produkt musi mieć jeszcze lepszą historię.

Co wyróżnia Waszą markę?
Naszą markę wyróżnia z pewnością fakt, że każdy Renifer jest tworzony indywidualnie, na zamówienie nowego właściciela. Każdy Renifer jest unikatowy 😊 Dodatkowo, nasze Renifery wyróżnia to, że wszystkie elementy do siebie pasują. Aktywność w social mediach, tworzenie Reniferów, wreszcie unikatowe pakowanie i wysyłka, tworzą niesamowitą atmosferę –  jakby do domu trafiał nowy członek rodziny. Tak naprawdę, Renifer to porost – chrobotek reniferowy (nawet brzmi jak nazwa zwierzątka 😉), który jest przysmakiem tych prawdziwych reniferów – stąd też pomysł na nazwę. Nasze obrazki nie wymagają żadnej pielęgnacji, czy dostępu światła. Żywią się wilgocią pobieraną z powietrza, przez co można się cieszyć ich wyglądem i zapachem przez długi czas.

Naturalne ozdoby do wnętrz to trend, który nie przemija. Jeśli zainteresowała Was historia Reniferów, koniecznie zajrzyjcie TUTAJ, TUTAJ i TUTAJ jestem pewna, że Wy też odnajdziecie wśród nich tego Jedynego;)

Miłej niedzieli!

zielony renifer

zielony renifer zielony renifer zielony renifer

zielony renifer zielony renifer zielony renifer

Zobacz podobne

Scroll Up