Zakup mieszkania od A-Z, nowy cykl na blogu.

zakup mieszkania

W końcu mogę się z Wami podzielić projektem, który od miesiąca zajmuje większość moich myśli i który gwarantuje mi brak wolnego czasu przez najbliższych kilka lat:) Zakup mieszkania! Cały proces i ogromne przedsięwzięcie jakie jest z tym związane, zainspirowały mnie do stworzenia nowego cyklu na blogu. Szukając podobnej tematyki na różnych portalach miałam wrażenie, że temat zupełnie się rozmywa. Trafiałam albo na zbyt ogólne treści, albo zupełnie niezrozumiały ciąg obcych mi wyrazów. Obiecuję Wam, że tutaj będzie inaczej.

Pomysł na nowy cykl to wynik współpracy z Anią – architektem wnętrz. Bez niej ten projekt nie byłby tym czym jest. Zakup mieszkania od A-Z to kompedium usystematyzowanej wiedzy, którą będziemy się z Wami dzielić. Znajdziecie tutaj finansowe, prawne oraz „projektowe” kwestie związane z zakupem mieszkania, poruszymy również temat zakupu inwestycyjnego. Każdy, kto zastanawia się nad zakupem nieruchomości powinien się do tego solidnie przygotować. Naszym celem jest pokazanie Wam właściwego kierunku. Przedstawimy tutaj wszystko to, co chciałybysmy wiedzieć „przed”

Artykuły, które będą pojawiały się na blogu to nie wszystko. Mamy z Anią mnóstwo ciekawych pomysłów, dlatego zachęcam Was do śledzenia nowej zakładki „Zakup Mieszkania”. Treści, które tam znajdziecie to wynik naszych doświadczeń, które postaramy się Wam przedstawić w najbardziej przystępny i konkretny sposób.

Mam nadzieję, że nowy cykl spotka się z Waszym zainteresowaniem, pozwoli zaoszczędzić mnóstwo czasu i ograniczy błędne decyzje, które zwykle wynikają z braku specjalistycznej wiedzy.

Wspólnie z Anią zapraszamy Was do aktywnego uczestnictwa w naszym projekcie. Dajcie znać w komentarzach, jakie kwestie związane z zakupem mieszkania interesują Was najbardziej.

zakup mieszkania

Zobacz podobne

Scroll Up