WASZE WNĘTRZA – @home_idea_by_ania

Wnętrzarskie inspiracje jak zwykle czekają na Was w niedzielę:) Mam nadzieję, że mieliście wspaniały tydzień. Wiosna w końcu zawitała też do nas, nareszcie! Ja zapraszam Was na wirtualną kawkę do Ani, która w tym tygodniu zgodziła się opowiedzieć nam o swojej pasji i urządzaniu wnętrz.
wnętrzarskie-inspiracje-livingroom
Ania o sobie w kilku słowach…
Mam na imię Ania i mieszkam w pięknym miasteczku w południowej Anglii. Nasze mieszkanie, które pochodzi z 1930 roku, kupiliśmy z mężem ponad 2 lata i od razu rozpoczęliśmy remont. Urządzanie wnętrz od zawsze było moją wielką pasją, dlatego zdecydowałam się na karierę w tym kierunku. Obecnie studiuję, by w przyszłości pracować jako profesjonalny dekorator wnętrz.

Jak długo pracowałaś nad urządzeniem swojego mieszkania?
Kiedy urporaliśmy się ze wszystkim pracami konstrukcyjnymi – przystąpiłam do działania. Uwielbiam dodatki w stylu vintage, wyszukuję je w sklepach z antykami, oraz second handach. Niektóre meble pochodzą z naszego poprzedniego mieszkania. Większość z nich pomalowałam, wspólnie z tatą zrobiliśmy też stolik kawowy. Naszym pierwszym zakupem, była ławka w stylu vintage – znajduje się teraz w salonie, przy ścianie z galerią. Lubię nadwać różnym przedmiotom nowe zastosowanie. Tym sposobem stare wiosła zdobią teraz ścianę w sypialni, a kij do krykieta znalazł swoje miejsce w naszej galerii w salonie.

Skąd czerpałaś inspiracje i gdzie szukałaś pomysłów?

Moją największą inspiracją są Pinterest, oraz Instagram. Możecie tam znaleźć miliony pomysłów.

Co najbardziej lubisz w swoim mieszkaniu??

Moim ulubionym miejscem jest salon, uwielbiam spędzać tam czas i relaksować się po długim dniu.

Czy jest coś, co byś w nim zmieniła?

Mnóstwo rzeczy chciałabym zmienić, np. dywan w sypialni:)

Jakich rad udzieliłabyś tym z nas, którzy właśnie odebrali klucze do swojego, upragnionego M i nie mają pojęcia od czego zacząć urządzanie?

Przede wszystkim musicie być cierpliwi. Jest mnóstwo rzeczy, które będziecie musieli zrobić. Jeżeli zdecydujecie się na samodzielną pracę. Na początku efekty mogą jeszcze nie być widoczne, ale wierzcie mi… warto poczekać:)

Na zakończenie, czy mogłabyś nam zdradzić swoje ulubione sklepy?

Oprócz lokalnych second handów lubię robić zakupy w: H&M home, swooneditions.com , neptune.com , homesense.com, TK Maxx, notonthehighstreet.comeBay.co.uk.

wnętrzarskie-inspiracje-salon

wnętrzarskie-inspiracje-sciana

wnętrzarskie-inspiracje-tv

wnętrzarskie-inspiracje-sofa

wnętrzarskie-inspiracje-salon-2

wnętrzarskie-inspiracje-szafa

wnętrzarskie-inspiracje-kuchnia

wnętrzarskie-inspiracje-pies-przedpokoj

wnętrzarskie-inspiracje-lozko

wnętrzarskie-inspiracje-sypialnia

wnętrzarskie-inspiracje-przedpokoj

Tradycyjnie po więcej wnętrzarskich inspiracji  (i nie tylko) znajdziecie na Ani Instagramie @HOME_IDEA_BY_ANIA. Trzymajmy kciuki za rozwój jej kariery!

Miłej niedzieli:)

 

 

 

 

Zobacz podobne

Scroll Up