Wnętrza w odcieniach lazurowego wybrzeża hitem tego lata!

O ile latem upał jest czymś pożądanym, o tyle nie lubimy go zapraszać do naszych domów. Szukając sposobów na ochłodę we wnętrzu, warto zainspirować się orzeźwiającą mocą, zamkniętą w krystalicznych odcieniach niebieskości i zieleni. Przeniesienie tych świeżych kolorów na ściany daje nam gwarancję relaksu i wyciszenia.

Ściany w tonacji niebiesko-zielonej nadzą wnętrzom przestronności, optycznie powiększając metraż. Ponadto odcienie błękitu, zwłaszcza w połączeniu z zielenią, przywodzą na myśl wiele miłych wakacyjnych skojarzeń, np. z bezchmurnym niebem, morską bryzą czy wiatrem znad oceanu. Warto wykorzystać je w aranżacji pomieszczeń, aby urokiem lata cieszyć się przez cały rok.

wnętrza w odcieniach lazurowego wybrzeża

wnętrza w odcieniach lazurowego wybrzeża

wnętrza w odcieniach lazurowego wybrzeża wnętrza w odcieniach lazurowego wybrzeża

wnętrza w odcieniach lazurowego wybrzeża

wnętrza w odcieniach lazurowego wybrzeża

wnętrza w odcieniach lazurowego wybrzeżaOdcieni niebieskiego jest wiele, więc każdy z pewnością wybierze coś odpowiedniego dla siebie – od pasteli po nasycone tony. Takie zabarwienia znajdziemy również wśród szlachetnych kamieni: akwamarynów, tanzanitów, topazów, szafirów, turkusów czy szmaragdów. Z ich dobrodziejstwa czerpie marka wysokiej jakości farb MAGNAT CERAMICDzięki nawiązaniu do świata szlachetnych kamieni, za pomocą farby MAGNAT CERAMIC można stworzyć wyjątkowe aranżacje wnętrz o ponadczasowym uroku. Ta ceramiczna farba tworzy nie tylko piękne, lecz także niezwykle trwałe wymalowania. Ma ponadprzeciętne parametry odporności na szorowanie  i wielokrotne zmywanie oraz sprawia, że jej powłoki nie absorbują zabrudzeń i „trudnych” plam, są także odporne na dezynfektanty – tłumaczy Anna Szymaszek, Specjalista ds. PR Produktowego.

wnętrza w odcieniach lazurowego wybrzeża

wnętrza w odcieniach lazurowego wybrzeża

Świetliste chłodne barwy, wywodzące się ze Skandynawii, stały się ważnym elementem współczesnej architektury i aranżacji wnętrz. Kojarzą się z niebem i krystaliczną wodą, pozwalają wyciszyć emocje, powiększyć przestrzeń i wprowadzić spokój przyrody do naszym mieszkań. Dlatego warto skusić się na pomieszczenia z dominującą przewagą tych właśnie kolorów.

Share This Story

Wnętrza

You May Also Like

2 Comments

  1. 1

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

2 × 2 =