Mieszkanie na poddaszu w centrum Szczecina – sielanka i harmonia

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać wyjątkowe wnętrze, które zwróciło moją uwagę przede wszystkim oryginalnością i konsekwencją stylu. To idealny przykład zagospodarowania poddasza. Świetny pomysł i dopracowane w każdym calu wykonanie tworzy niezwykle harmonijną całość. Tutaj nie ma przedmiotów przypadkowych.

Pierwsze wrażenie? Sielski klimat, spokój, miejsce w którym chce się przebywać. Styl rustykalny w połączeniu z nowoczesnymi dodatkami świetnie się sprawdził. To prawdziwe wnętrze z duszą. Zwróćcie uwagę na meble – minimalistyczne, funkcjonalne. Świetne wykorzystanie pustych skrzynek – idealnie się tutaj wpasowały. Wystrój łazienki to przysłowiowa kropka nad „i”. Jest po prostu jedyna w swoim rodzaju. Pomysł z hamakiem, czy spiżarnia skradły moje serce. Nie chcę się tym razem za bardzo rozpisywać – musicie to zobaczyć:)!

Autorem projektu jest biuro architektoniczne Limonki Studio. Właściciel biura Wojtek, zrobił tutaj kawał świetnej roboty, brawo:)! Już nie przedłużam, oglądamy:
mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu

źródło zdjęć: Fotografia Wnętrz Karolina Lewandowska

You May Also Like

5 Comments

  1. 1

    Fajnie, klimatycznie, chciałoby się pomieszkać. Ale 2 rzeczy mi w tej melodii fałszują: Słaba imitacja cegły w łazience i brak pomysłu na sypialnie. Zdaję sobie sprawę, że to trudny orzech do zgryzienia w tym mieszkaniu, ale tam się spać po prostu nie chce. Może baldachim?

  2. 2
  3. 4

    Zajedwabiste. Wszystkie dekoracje doskonale spasowane, w moim guście i na wysoki standard. Jednak piętą achillesową wydaje mi się być sypialnia, czegoś mi tam ewidentnie brakuje…

    nie widzę też miejsca do pracy przy komputerze, żadnego biurka czy czegoś w tym stylu. Oczywiście kto co lubi, ale osobiście lubię mieć kąt tylko do pracy, zwłaszcza, że mam komputer stacjonarny:-) ale i tak miejsce urządzone jest świetnie!

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

three + ten =