Wasze wnętrza – @my_home_my_haven

Dzisiejszy wpis otwiera nowy cykl na blogu, w którym będziemy mogli się bliżej poznać i podzielić naszą wspólną pasją jaką jest urządzanie wnętrz. Mam nadzieję, że dzięki temu wiele się od siebie nauczymy i wymienimy doświadczeniami. Wśród Was jest mnóstwo utalentowanych projektantów i dekoratorów, których pracę chciałabym promować. Aby wszystko ładnie nam zagrało, przygotowałam 6 stałych, najczęściej pojawiających się pytań, które będę zadawała naszym Gościom.

Na pierwszą wizytę zaprosiła nas Kasia z my_home_my_haven, mistrzyni dodatków i dekoracji. Jej przytulne mieszkanie emanuje spokojem i pozytywną energią. Jak osiągnąć taki efekt?

my_home_my_haven

Kasia o sobie w kilku słowach…

Mam na imię Katarzyna, jestem mamą dwóch córek. Nie pracuję zawodowo, zajmuję się domem i wychowywaniem dzieci. Z natury jestem wesołą kobietą pełną optymizmu, kochającą życie. Mam duszę artysty, to mój taki wrodzony dar. Moją pasją jest dekorowanie i urządzanie wnętrz.

Jak długo pracowałaś nad urządzeniem swojego mieszkania?  Swoje mieszkanie urządzam stopniowo, bez pośpiechu. Ciągle coś zmieniam, przestawiam, dekoruję, lecz nigdy ostatecznie nie osiadam na laurach (muszę widzieć to ‚wow’). Z biegiem lat wystrój mojego mieszkania zmieniał się kilkakrotnie i pewnie jeszcze nie raz się zmieni 🙂 wiadomo kobieta zmienną jest.

Skąd czerpałaś inspiracje i gdzie szukałaś pomysłów?
Pomysły i inspiracje często pochodzą z mojej głowy, ale nie zaprzeczę, że korzystam również z blogów wnętrzarskich, czasopism i stron internetowych.

Co najbardziej lubisz w swoim mieszkaniu?
W swoim mieszkaniu najbardziej lubię salon, tu mogę usiąść i odpocząć. Wystrój, który w nim stworzyłam wycisza mnie i uspokaja szczególnie wieczorami, gdy zasiadam w fotelu z herbatą i książką.

Czy jest coś, co byś w nim zmieniła?
Na dzień dzisiejszy nie zmieniłabym nic w swoim mieszkaniu, ponieważ czuję się w nim bardzo dobrze.

Jakich rad udzieliłabyś tym z nas, którzy właśnie odebrali klucze do swojego, upragnionego M i nie mają pojęcia od czego zacząć urządzanie?
Moją radą dla osób, które odebrały klucze do swojego upragnionego M, jest to aby zawsze kierowały się swoim własnym stylem i wyobraźnią. Jednak jeżeli ktoś ma z tym problem polecam zaczerpnąć inspiracji z różnych blogów, stron internetowych itp. Urządzanie najlepiej zacząć od zakupu mebli, wówczas będzie nam łatwiej dobierać wszelkiego rodzaju dodatki.

Na zakończenie, czy mogłabyś nam zdradzić swoje ulubione sklepy?
Ja często swoje dodatki kupuję w sklepach tj. Kik, Action, Pepco, Jysk. Jest tam tanio, a produkty są całkiem dobrej jakości.

Wiecej informacji o Kasi i jej wyjątkowym mieszkaniu znajdziecie na my_home_my_haven. Zachęcam do obserwowania:)!

my_home_my_haven

my_home_my_haven

my_home_my_haven

my_home_my_haven

Zobacz podobne

Scroll Up