Plan for Design – aktualizacja

Ostatnio mogliście zauważyć, że jest mnie tutaj trochę mniej. Zwykle kiedy tak się dzieje, mają u mnie miejsce totalne rewolucje. Tym razem jest nieco inaczej. Czekałam już od dłuższego czasu na wolną chwilę, w której wszystko Wam opiszę. Postaram się zrobić to w jak najprostszy sposób.

Specjalnie nie użyłam słowa „totalna rewolucja”, ponieważ zmiany, które zaszły w profilu mojej internetowej działalności to nic innego jak naturalna kolej rzeczy. Myślę, że każdy, kto miał do czynienia z blogowaniem po pewnym czasie zauważył, że jego praca idzie w nieco innym kierunku. Nie ma w tym nic dziwnego, tak to po prostu jest.

Nowy profil działalności Plan for Design

Często dostawałam od Was komplementy dotyczące wyglądu mojego bloga, Instagrama oraz stylu pisania. Jak się z czasem okazało, doceniły to też osoby, które szukały pomysłu na kreowanie wizerunku własnej marki. Z czasem zaczęły pojawiać sie propozycje postów gościnnych na stronach, postów sponsorowanych, a nawet zapytania o prowadzenie mediów społecznościowych. Spróbowałam iść tą drogą i …przepadłam:) To jest totalnie mój klimat, odkryłam, że tego typu praca przynosi mi mnóstwo satysfakcji. Ok…teraz pora zejść na ziemię…Prowadziłam bloga o wnętrzach, teraz zajmuje się PR-owymi działaniami…jak to wszystko połączyć? Zacząć od nowa, z nową stroną i profilem? Jak to wszystko ugryźć, żeby nie stracić tego, co sobie do tej pory wypracowałam. Jak się okazało zbyt długie myślenie doprowadziło mnie do skrajnej bezradności w tej kwestii…w tem, pewnego popołudnia po prostu mnie olśniło…

Czym jest Plan for Design…

Przecież nie muszę robić totalnej rewolucji na stronie i Instagramie. Od dawna podświadomie, czy świadomie przygotowywałam treści właśnie w kierunku zmian.

Plan for Design powstał z myślą promowania wętrzarskich talentów i pokazywania ciekawych aranżacji.

Nie jestem architektem i nic nie wskazuje na to, abym w przyszłości chciała się przekwalifikować. Mam ogromny szacunek do osób, które wykonują ten jakże trudny zawód. Potrzeba tutaj predyspozycji, których po prostu nie posiadam:) Powiedzmy sobie szczerze, aranżacja mieszkania, a praca nad jego konstrukcją to dwie zupełnie inne rzeczy. Aranżować kocham, natomiast wszelkie sprawy związane z konstrukcją sprawiają, że mam ochotę wypić litr kawy i odłożyć to na tzw. „nigdy”. Praca nad projektem własnego mieszkania jeszcze bardziej mnie w tym utwierdziła.

Drodzy znajomi i nieznajomi architekci, wielki szacunek za to co robicie.

Lubię odkrywać wnętrzarskie perełki, śledzić trendy, fotografować i opisywać projekty wnętrz. Wszelkie sprawy związanie z budowaniem marki, wizerunku po prostu uwielbiam. Bardzo podoba mi się kierunek, w którym o wszystko poszło. Warto być konsekwentnym i robić to co się lubi.

Moi drodzy …

nie bądźcie zaskoczeni, jeśli obok wnętrzarskich artykułów pojawiać się będą bardziej PR-owe tematy. Work-life balance to dla mnie teraz najważniejsza zasada, dlatego nowe treści pojawiać się będą wyłącznie wtedy, kiedy poczuje, że mam na to czas. Blog i działalność okołoblogowa to obecnie tylko moja pasja. Skrawek tego czym się na codzień zajmuję i będę zajmowała. Myślę, że fajnie to sobie poukładałam:) Najważniejsze to wiedzieć gdzie należy postawić kropkę.

Więcej o nowej działalności związanej z blogiem znajdziecie TUTAJ.

Zobacz podobne

Scroll Up