Piękne mieszkanie Judyty. Musisz to zobaczyć!

Kochani, dzisiaj z wielką przyjemnością chciałabym Was zaprosić do wyjątkowego mieszkania. Styl i estetyka z jaką zostało urządzone ukazują niezwykły talent dekoratorski jego właścicielki. Jest mi niezmiernie miło przedstawić Wam Judytę:)

O Judycie kilka słów…:) 
28 lat, mężatka.
Estetka, perfekcjonistka, sama przyznaje, że czasem aż za bardzo.

Z zawodu umysł ścisły, uwielbia pracę z ludźmi.
Obecnie pracuje jako dietetyk. „Zabraniam ludziom jeść ciastka, a sama kocham piec – ale oczywicie nie jeść – śmieje się”.
Artystyczna dusza, ciągle czuje potrzebę zmian i tworzenia.
Kocha czytać, książkę ma zawsze pod ręką.

Judyta zgodziła się opowiedzieć nam o swojej pasji i podzielić się kilkoma cennymi wskazówkami.

Twoje mieszkanie jest przepiękne. Kontrastujące odcienie bieli i głębokiego brązu, połączyłaś dodatkami tak, że tworzą niezwykłą, elegancką i zarazem przytulną całość. Za każdym razem, kiedy dodajesz nowe zdjęcie na swój Instagram zachwycam się Twoją estetyką i stylem. Jak długo pracowałaś nad tym, aby stworzyć taki efekt?

Na swoim jestem ponad 4 lata. Ciągle pracuję nad efektem 🙂

Skąd czerpałaś inspiracje i gdzie szukałaś pomysłów?

Inspiracji szukałam głównie w internecie – blogi wnętrzarskie, fora internetowe dotyczące urządzania wnętrz, pinterest. Ale inspiracje, a rzeczywistość to dwie różne bajki 🙂

Co najbardziej lubisz w swoim mieszkaniu?

Kolorystykę i spokój jaki z niej emanuje. Przytulność mimo chłodnych kolorów. Trochę misz-masz stylów, połączenie nowoczesnych mebli z klasycznymi, parę starych akcentów (odnowione krzesła patyczaki w salonie, czy złote krzesło wygrzebane w antykach), które tworzą według mnie przysłowiową „kropkę nad i”.

Czy jest coś, co byś w nim zmieniła?

Codziennie czuję że coś bym chciała zmienić. Wtedy najczęściej poprzestawiam jakieś bibeloty i już mi lepiej. Po 4 latach bardzo zmieniła się moda we wnętrzach, więc kuszą mnie modne, jasne podłogi, białe drzwi, inne płytki w łazience 😀 Coś na pewno by się znalazło… z drugiej strony wiem, że tak będzie zawsze:) Tak poważnie zmieniłabym układ mieszkania, czyli to, na co nie miałam w gruncie rzeczy wpływu.

Jestem również fanką Twoich niesamowitych zdolności cukierniczych. Czy to tylko hobby, czy można u Ciebie zamówić te wyjątkowe, ciasteczkowe cuda?

Nie wiedziałam, że ciastka mogą zrobić taki szał 😀 Jest to moja forma artystycznego spełnienia. W związku z dużą ilością zapytań rozważam taką opcję. Pierwsze drobne zamówienia spływają na razie głównie od znajomych.

Wracając do tematyki wnętrzarskiej, jakich rad udzieliłabyś tym z nas, którzy właśnie odebrali klucze do swojego, upragnionego M i nie mają pojęcia od czego zacząć urządzanie?

Przede wszystkim powoli. Myślę że bardziej cieszy stopniowe urządzanie wnętrz niż robienie wszystkiego od razu. Takie działanie pozwala też wypracować swój własny styl. Ja np. sądziłam że moje mieszkanie będzie typowo nowoczesne, ale kompletując dodatki, meble okazało się, że jednak styl nowoczesny wcale mi się nie podoba, że musi być w tym wszystkim trochę klasyki.

Jeżeli lubicie zmiany to wybierzcie w miarę neutralną bazę, która będzie pozwalać na zmiany kolorów w dodatkach.
Na początku postawcie głównie na porządne farby, podłogi, drzwi, ościeżnice, które wg. mnie robią całą robotę. Nawet najpiękniejsze wnętrze traci swój urok przy najtańszych panelach, czy drzwiach z papieru. Nie wspominając już oczywiście o jakości. Uważam, że w to akurat warto zainwestować. Resztę można zawsze wymienić.
Dobrze zaprojektowana kuchnia i łazienka to podstawa. Nie mam na myśli koniecznie korzystania z usług projektanta, chodzi tutaj bardziej o zwizualizowanie swoich planów.

Na zakończenie, czy mogłabyś nam zdradzić swoje ulubione sklepy, w których wynajdujesz te wszystkie wyjątkowe dodatki?

Home&You, Zara Home, H&M Home, English Home, TKMaxx, z tańszych Pepco, KiK, ale nie tylko – szukam również perełek na allegro (głownie w antykach), na olx, a nawet w ciucholandach 🙂

Od siebie dodam jeszcze, że Judytę możecie śledzić na Instagramie—->TUTAJ, ja już od dawna jestem wierną fanką jej profilu. Powiem Wam szczerze, że moim zdaniem to jeden z najpiękniejszych wnętrzarskich (i nie tylko), instagramowych kont.

A teraz czas na zachwyty:)

piękne mieszkanie

piękne mieszkanie

piękne mieszkanie piękne mieszkanie

piękne mieszkanie

piękne mieszkanie

piękne mieszkanie

piękne mieszkanie

 źródło zdjęć: Instagram Judyty

Zobacz podobne

Scroll Up