Otwarcie sezonu letniego z JYSK

JYSK

W tym roku sezon letni rozpoczęłam w Sopocie i był to wyjątkowo piękny początek. Trójmiasto zawsze miło mi się kojarzy, tym chętniej skorzystałam z zaproszenia marki JYSK na warsztaty z fotografii mobilnej i rozwoju Instagrama. Do tego jak ważnym narzędziem dla blogera jest Instagram nie trzeba chyba nikogo przekonywać. Niestety dzisiaj ładne zdjęcia nie wystarczą. Swoją wiedzę o rozwoju  marki na Instagramie przekazała nam Ola Foryś (@wild.rocks). Hashtagi, konta repostujace, spójny styl oraz przyjemnie opowiedziana historia – tego musimy się trzymać – dzięki temu bezlitosny instagramowy algorytm będzie nam sprzyjał.

Mieliśmy również przyjemność posłuchać ekspertów od fotografii mobilnej. Michał Wesołek (@wes.mw), Adrian Werner (@adrianwerner), Maciek Wróblewski (@maciekthecreator) przekazali nam triki i bardzo cenne wskazówki dotyczące nie tylko robienia zdjęć, ale również ich obróbki. Tę wiedzę mogliśmy od razu wykorzystać w praktyce, biorąc udział w konkursie na najlepsze zdjęcia/relacje opatrzone hashtagiem #latozjysk, #jyskpl.

Pole do popisu było ogromne, aranżacja całej warsztatowej przestrzeni w restauracji Małe Molo była fantastyczna. Miejsce wyglądało bajecznie nie tylko ze względu na swoją lokalizację. Meble i dodatki z JYSK stworzyły tam wyjątkowy klimat, dzięki temu piękne kadry były na wyciągniecie obiektywu.  Konkurencja była ogromna, tym bardziej jestem dumna, że wśród takich talentów zajęłam trzecie miejsce:) Zdjęcie konkursowe jest głównym zdjęciem dzisiejszego wpisu. Ten wyjazd będę wspominała jeszcze długo, ponieważ tak piekne kadry nie mogą zawędrować „do szuflady”. Poniżej przedstawiam Wam moje ulubione:) Co o nich myślicie?

JYSK
JYSK
JYSK
JYSK
JYSK
JYSK
JYSK
JYSK
JYSK
JYSK
JYSK
JYSK
JYSK

Zobacz podobne

Scroll Up