Nowy katalog IKEA 2019 – przegląd nowości

Nowy katalog IKEA 2019 już jest, a wraz z nim sporo nowości. Nie będzie przesady w stwierdzeniu, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie. Przejrzysta struktura, podzielona na 7 różnych kategorii domów, umożliwia znalezienie w wygodny sposób tego, na czy nam najbardziej zależy. Jest też sporo nowości, oraz sprytnych rozwiązań, które pomogą nam uporządkować przestrzeń. Widać, że cały zespół wykonał ogrom pracy, by nadążyć za najnowszymi trendami i wyjść naprzeciw naszym oczekiwaniom.

nowy katalog IKEA 2019

Jak już wcześniej wspomniałam nowy katalog IKEA 2019 został podzielony na 7 niezależnych kategorii domów:

1# Azyl w środku miasta 

W tym domu panuje ład i harmonia. Drewno, delikatne, jasne tkaniny i kolory, ciepła barwa światła, miękkie kształty, które zmieniają naszą przestrzeń w swego rodzaju azyl, miejsce sprzyjające odpoczynkowi i zwolnieniu tempa. Tutejsza łaznienka to prawdziwe, domowe SPA. Mamy tutaj naturalne materiały, puszyste ręczniki, całość dopełniają nasze ulubione zapachy.  Zamknięte formy szafek sprzyjają porządkowi, natomiast w przypadku mebli liczy się komfort i wygoda, dopasowana do każdej powierzchni.

nowy katalog IKEA 2019

2# Ograniczona przestrzeń bez ograniczeń

Dom w którym dominuje kolor, mieszanka wzorów i ręcznie wykonanych elementów wystroju. Żywe, wymieszane kolory, dodatki, które wyglądają jak DIY. Ciekawe i kreatywne pomysły. Wesoła i barwna przestrzeń. Widać tu, że niektóre meble inspirowane są szafkami medycznymi. Projekt zaspokoi kreatywną duszę artysty.

nowy katalog IKEA 2019

3# Gdy więcej znaczy więcej

Dom zbieracza, gdzie mnóstwo zgromadzonych przedmiotów, znalazło swoje mięjsce, wszystko to dzięki sprytnym rozwiązaniom i specjalnym akcesoriom do przechowywania.

nowy katalog IKEA 2019

4# Dobre pomysły – naturalnie!

Oszczędny, miejski dom z pomysłem, przyjazny naturze. Typ miejskiej dżungli, którego mieszkańcy żyją zdrowo, zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Rośliny w domu, domowa zielarnia i warzywniak. Równowaga między pracą, a zabawą. Rustykalny charakter, naturalne drewno i rattan. Ceramika, szkło i emaliowane naczynia metalowe. Mnóstwo oszczędnych rozwiązań, m.in. do przechowywania żywności.

nowy katalog IKEA 2019

5# Pełna chata

Pomysłowe rozwiązania dla domów, w których mieszkają duże rodziny, aby każdy cieszył się tam zarówno wspólną, jak i swoją własną przestrzenią.

nowy katalog IKEA 2019

6# Otwórz się na zmiany

Dom otwarty na zmiany. Co to oznacza w praktyce? Ciekawe rozwiązania i wielofunkcyjne meble, które ułatwią i uprzyjemnią nam wspólne spędzanie czasu.

nowy katalog IKEA 2019

7# Miejsce na wielkie pomysły

Przy niewielkim metrażu liczy się kreatywność. Ostatni dom, to propozycja rozwiązań dla tych, którzy nie mogą pochwalić się dużą przestrzenią. Znajdziemy tutaj mnóstwo pomysłów jak w pełni wykorzystać potencjał każdego pomieszczenia.

nowy katalog IKEA 2019

Nie zabrakło też ciekawostek i nowości. W nadchodzącym sezonie, obok złotych dodatków pojawi się również mosiądz. Projektanci postawili też na coraz popularniejsze tapety w kwiatowe wzory. Jesień zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią głębokie czerwienie, zieleń i granat. Miękkie tkaniny i komfortowe meble pomogą nam rozpocząć sezon herbacioano-kocykowy. Przytulne poduszki i nastrojowe świece będą idealnym uzupełnieniem jesiennej odsłony Waszych wnętrz.

nowy katalog IKEA 2019

Nowością jest również kuchenna wyspa, marzenie wielu z nas.

nowy katalog IKEA 2019

Mamy też nie lada ciekawostki związane z poszczególnymi produktami. Poduszki z kolekcji JOFRID, swój kolor zawdzięczają odpadom z produkcji rolnej np. skórkom pomarańczy czy łupinom orzecha.

nowy katalog IKEA 2019

źródło zdjęć: Nowy Katalog IKEA 2019

Jest też Kolekcja Tilltalande, zaprojektowana przy współpracy z Fundacją Jordan River Foundation. To ręcznie wykonane produkty, nad którymi wspólnie pracowały między innymi syryjskie i jordańskie kobiety. Dzięki temu mogły one wspiarać finansowo swoje rodziny, pozostające w trudnej sytuacji.

Mam nadzieję, że ten artykuł była dla Was na tyle ciekawy, by sięgnąć po pełną wersją katalogu. Znajdziecie ją TUTAJ! Zachęcam Was do zapoznania się z najnowszą ofertą, jesień to również idealny czas na zmiany. Nowy Katalog IKEA 2019 dostępny będzie w sklepach stacjonarnych od 15 września, tymczasem wersja online jest na wyciągnięcie ręki:)

 

 

 

Zobacz podobne

Scroll Up