Najlepszy blog wnętrzarski – cel obrany!

najlepszy blog wnętrzarski

Najlepszy blog wnętrzarski ….

Najlepszy blog wnętrzarski inspiruje nie tylko pięknymi wnętrzami, ale również opowiada historię, z której czytelnicy mogą czerpać merytoryczną wiedzę. Wnętrzarskie trendy zmieniają się bardzo szybko, niemniej jednak żelazne zasady urządzania pozostają takie same. To właśnie z pasji do pięknych wnętrz, kreatywnych rozwiązań i fotografii 4 lata temu powstał pierwszy wpis na Plan for Design.

najlepszy blog wnętrzarski

Najlepszy blog wnętrzarski ….

…to cel jaki obrałam sobie od samego początku. Nie powiem, chwil zwątpnienia było bardzo dużo, mimo wszystko nie poddałam się i w momencie największego kryzysu zrobiłam tzw. remont generalny całej witryny. Nowy wygląd strony bardzo Wam się spodobał, co wynagrodziło wszelkie trudy z tym związane. Cieszę, się że doceniliście również dwie wersje językowe. Przyznam szczerze, że tłumaczenie każdego artykułu nie jest łatwym zadaniem, ale odzew ze strony międzynarodowej społeczności mi to rekompensuje.

najlepszy blog wnętrzarski

Najlepszy blog wnętrzarski ….

…to nie tylko pokazanie pięknych projektów, to również pokazanie skrawka swojego życia, co niestety przychodzi mi najtrudniej. Autorzy blogów, które obecnie szczycą się mianem najlepszych, pokazują coraz więcej życia prywatnego, bo takie są oczekiwania czytelników. Nie wystarczy nam tzw. przekazanie wiedzy na sucho, lubimy podglądać innych. Szukamy już nie tylko inspiracji wnętrzarskich, ale również sposobu na życie. Nie wystarczy już tylko pisać i publikować, trzeba również bywać. Nie ukrywam, że nie za bardzo podoba mi się kierunek w jakim to wszystko zmierza, tym bardziej ciężko jest mi się przełamać i pokazać więcej. Druga strona medalu jest taka, że w tej ogromnej, internetowej przestrzeni zależy nam na autentyczności i prawdziwych historiach. To dla mnie są właśnie te cechy, które najlepszy blog wnętrzarski powinien posiadać.

najlepszy blog wnętrzarski

Wreszcie…

…najlepszy blog wnętrzarski to ten, który mimo zmieniających się algorytmów, trendów, zasad promowania pozostaje nadal atrakcyjny dla swoich czytelników. Moimi drogowskazami są od bardzo dawna według mnie najlepsze blogi wnętrzarskie czyli: Make Home Easier, Lovingit oraz Scraperka. Więcej i nich przeczytacie TUTAJ. Taki cel sobie obrałam i mimo ogromu nowych obowiązków będę się obranego kierunku trzymać. Mam nadzieję, że rozwinę moją strone najlepiej jak umiem i nie zawiodę Was w doborze tematów. Będę wdzięczna, jeśli w komentarzu zostawicie mi wskazówki dotyczące oczekiwanej przez Was treści:) Miłego popołudnia!

Zobacz podobne

Scroll Up