Wyjątkowe mieszkanie na poddaszu

Dzisiaj chciałabym Wam pokazać wyjątkowe wnętrze, które zwróciło moją uwagę przede wszystkim oryginalnością i konsekwencją stylu. To idealny przykład zagospodarowania poddasza. Świetny pomysł i dopracowane w każdym calu wykonanie tworzy niezwykle harmonijną całość. Tutaj nie ma przedmiotów przypadkowych.

Pierwsze wrażenie? Sielski klimat, spokój, miejsce w którym chce się przebywać. Styl rustykalny w połączeniu z nowoczesnymi dodatkami świetnie się sprawdził. To prawdziwe wnętrze z duszą. Zwróćcie uwagę na meble – minimalistyczne, funkcjonalne. Świetne wykorzystanie pustych skrzynek – idealnie się tutaj wpasowały. Wystrój łazienki to przysłowiowa kropka nad „i”. Jest po prostu jedyna w swoim rodzaju. Pomysł z hamakiem, czy spiżarnia skradły moje serce. Nie chcę się tym razem za bardzo rozpisywać – musicie to zobaczyć:)!

Autorem projektu jest biuro architektoniczne Limonki Studio. Właściciel biura Wojtek, zrobił tutaj kawał świetnej roboty, brawo:)! Już nie przedłużam, oglądamy:

mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszumieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu mieszkanie na poddaszu

źródło zdjęć: Fotografia Wnętrz Karolina Lewandowska

Zobacz podobne

Scroll Up