Stół w kolorze betonu-kuchenne trendy!

„Jaki wybrać stół do nowoczesnej kuchni?”, to jedno z najczęściej pojawiających się pytań na forach wnętrzarskich. Biała kuchnia na wysoki połysk to nadal nr.1 jeśli chodzi o nasze wybory. Zwykle dla bezpieczeństwa dobieramy do niej prosty, drewniany stół. Ostatnio sytuacja nieśmiało ulega zmianie, coraz chętniej szukamy innych, ciekawych alternatyw. Stół w kolorze betonu jest właśnie jedną z nich.

Stół w kolorze betonu – do jakich wnętrz pasuje najlepiej?

Motyw betonu najczęściej pojawia się we wnętrzach nowoczesnych, minimalistycznych lub industrialnych. Zdarzają się aranżacje, w których jest on materiałem dominującym. Zwykle jednak pojawia się jako uzupełniający element aranżacji. Mowa tutaj zarówno o meblach, czy dekoracjach wykonanych z prawdziwego betonu, jak i jego imitacjach. Betonowe stoły są obecnie świetną alternatywą dla szklanych, bądź drewnianych. Szarość doskonale łączy się z innymi kolorami, dlatego betonowe dodatki sprawdzą się praktycznie w każdym wnętrzu.

Pokaż mi swój stół, powiem Ci kim jesteś…

Zgadzacie się?:) Może nie jest to do końca prawda, ale na pewno cokolwiek o nas mówi. Jeśli zależy nam na unikalnym, nowoczesnym wnętrzu, stół w kolorze betonu będzie strzałem w dziesiątkę. Nie martwcie się też, że nasze mieszkanie nabierze zimnego, niedostępnego charakteru. Odpowiednio zestawione, na pewno zwrócą uwagę gości i pozytywnie Was zaskoczą. Kto zdecydowałby się na taki stół? 🙂

Zobacz podobne

Scroll Up