KODEMii – kolor – design- minimalizm

Kontynuując temat fińskiego designu, który ostatnio pochłonął mnie bez reszty, chciałabym Wam przedstawić wyjątkowe miejsce w sieci, stworzone z prawdziwą pasją – poznajcie KODEMii !

KODEMii zrodziło się z pasji do prostoty, odkrywania nowego i zamiłowania do stylu życia Finów, dla których najważniejsi są ludzie, szacunek do siebie, innych oraz przyrody. To również zamiłowanie do prostoty, jakości i trwałości, co najlepiej wyraża właśnie fiński design.

KodemiiKODEMii jest nowym sklepem internetowym, który w swojej ofercie ma wyłącznie oryginalne fińskie wzornictwo. Wszystkie produkty są zaprojektowane w Finlandii i oznaczone emblematem Design from Finland. Część z nich jest również w Finlandii wyprodukowana i wyróżnia je emblemat Made in Finland. Są to oryginalne produkty popularnego dzisiaj stylu skandynawskiego, chociaż właściciele marki wolą używać określenia stylu nordyckiego, lub po prostu fińskiego. Pamiętajmy, że nie są to wyłącznie kolory: biały, szary czy mylnie kojarzone ze Skandynawią paski. Fiński styl jest kolorowy, pełen energii i przede wszystkim funkcjonalny.

KODEMii to nowe miejsce dla osób poszukujących oryginalnych, jakościowych dodatków dla domu. Znajdziecie tu niezwykłe zasłony i tekstylia marki Vallila, nowoczesne i piękne meble marki Kiteen, unikatowe dywany VM-CARPET, bajecznie miękką pościel marki Familon, odważny design marki Finlayson, oraz magiczne projekty Terhi Mickelsson. KODEMii to jednak nie tylko produkty – to także przestrzeń dla informacji o Finlandii oraz źródło inspiracji w urządzaniu mieszkań.

Skąd zainteresowanie marką? Miałam ogromną przyjemność poznać jej właścicieli, którzy swoją pasją i ogromną wiedzą na temat fińskiego designu i samej Finlandii zafascynowali mnie tym tematem. Ja sama mam jeszcze ogromny niedosyt i chciałabym razem z Wami dowiedzieć się więcej. Jeśli jesteście już znudzeni wszechpanującą ostatnio szarością, ten cykl na pewno Wam się spodoba. Jeśli zaś szarość kochacie, będzie ona idealną bazą dla oryginalnych dodatków, dzięki którym Wasze wnętrza zyskają niepowtarzalny wygląd i charakter. Wiosna jest przecież idealnym czasem na zmiany:)

Więcej informacji o KODEMii znajdziecie TUTAJ.

Miłego dnia:)!

Kodemii Kodemii

Kodemii Kodemii Kodemii

Kodemii
         źródło zdjęć: KODEMii

Zobacz podobne

Scroll Up