GranatLOVE – bo szarość nie musi być nudna!

Kto powiedział, że szarość jest nudna? Malwina Kroll architekt, oraz założycielka pracownii ARCHITEKSTURA udowadnia, że absolutnie nie musi tak być.

Poznajcie Malwinę.

Absolwentka Politechniki Łódzkiej, wydziału Budownictwa Architektury i Inżynierii Środowiska, kierunku Architektury i Urbanistyki. Z racji wykształcenia i zdobytego doświadczenia, pierwsze kroki stawiała jako architekt kubaturowy. Dzięki pracy przy projektach budowlanych zdobyła wiedzę techniczną w zakresie instalacji i konstrukcji. W miarę upływu czasu okazało się jednak, że to właśnie architektura wnętrz i design będą tym właściwym wyborem. Praca przy tworzeniu wnętrz, jak sama przyznaje, pozwala jej skupić się nie tylko na samej przestrzeni, ale przede wszystkim na człowieku.

Malwina do każdego projektu podchodzi indywidualnie, starając się w 100% spełnić marzenia klienta o własnym M. Dba przy tym, aby wnętrza były nie tylko piękne i przyjazne dla przyszłych właścicieli, ale również jak najbardziej funkcjonalne i zgodne z zasadami ergonomii.

Projekt GranatLOVE, oprócz swojej funkcjonalności świetnie wpisuje się w trendy tej jesieni. Piękny, głęboki odcień granatu, nadaje wnętrzu klasy i charakteru. Drewniane elementy stanowią idealne uzupełnienie całości, wyraźnie ocieplają przestrzeń. Tutaj nie ma przedmiotów przypadkowych, wszystko zostało zaplanowane tak, aby każdy element spełniał określoną fukncję.

Ja jestem tym wnętrzem zachwycona, a jakie są Wasze opinie?
GranatLOVE GranatLOVE GranatLOVE GranatLOVE GranatLOVE GranatLOVE GranatLOVE GranatLOVE GranatLOVE GranatLOVE

źródło zdjęć: ARCHITEKSTURA

 

Zobacz podobne

Scroll Up