Miseczki śniadaniowe – najnowsze kolekcje sklepów online!

Śniadanie powinno być najważniejszym posiłkiem dnia, choć tak często o tym zapominamy. Być może piękne dodatki sprawią, że chętniej powrócimy do celebrowania posiłków. Miseczki śniadaniowe i ich wybór przyprawiają o zawrót głowy. Poniżej przedstawię Wam moje ulubione kolekcje z wybranych sklepów online. Odpowiednia oprawa jest bardzo ważna, dlatego zadbajmy w naszej jadalni o dodatki. To właśnie one nadają charakteru i określają nasz styl. Znacznie łatwiej będzie nam się zmobilizować do śniadania w takich okolicznościach:) Oryginalne, klasyczne, tradycyjne, eleganckie miseczki śniadaniowe są przeuroczym dodatkiem na piękny poczatek dnia:) Nigdy bym nie pomyślała, że tak się można rozpisać o miseczkach:) Sprawdźcie sami, jak wdzięcznym są tematem:

1. Bolesławiec

miseczki śniadaniowe

2. Sweethomesklep.pl

miseczki śniadaniowe

3. Sfmeble.pl

miseczki śniadaniowe

4. Kare24.pl

miseczki śniadaniowe

5. H&M home

miseczki śniadaniowe

6. DUKA

miseczki śniadaniowe

7. Tendom.pl

miseczki śniadaniowe

miseczki śniadaniowe

miseczki śniadaniowe miseczki śniadaniowe

miseczki śniadaniowe

źródło zdjęć: pinterest

Share This Story

Dodatki & Dekoracje

You May Also Like

4 Comments

  1. 1
  2. 3

    Przy pięknie nakrytym stole każdy posiłek smakuje wyjątkowo. Bardzo lubię dbać o oprawę posiłków, kwiaty, naczynia, serwety. Kilka ciekawych misek u Ciebie wypatrzyłam. Bardzo mi się podoba Duka z łuskami:)

Dodaj komentarz

Your email address will not be published. Required fields are marked *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

four + ten =