Projekt Ananiev Interiors & BRABBU

N&G Ananiev Interiors

Idealne połączenie koloru i sztuki…

Jeśli jesteś zmęczony szarymi wnętrzami i szukasz inspiracji, ten artykuł jest dla Ciebie. Biuro N&G Ananiev Interiors stworzyło wspólnie z luksusową marką Brabbu kolejny, prawdziwie spersonalizowany projekt. Ananiev Interiors tworzy kreatywny duet – Nadezhda i George Ananyev, który specializuje się w oryginalnych realizacjach.

N&G Ananiev Interiors

Prezentowana nieruchomość należy do pary z czwórką dzieci pochodzenia rosyjskiego. Postanowili w końcu odkryć na nowo dom, który kupili w latach 80-tych i 90-tych w pobliżu Nowego Jorku i uczynić go swoim stałym adresem.

N&G Ananiev Interiors

Główną ideą tego projektu było „wrażenie wizualne i wspaniały urok dla oczu”. Właściciele wyobrażali sobie ten dom w jasnych i niezwykłych kolorach. Jak widać, udało im się to. Rezultatem było niesamowite wnętrze w stylu vintage z nowoczesnymi meblami, oryginalnymi tapetami i prowokującymi dziełami sztuki.

N&G Ananiev Interiors

Pierwsze piętro tworzy przestrzeń złożona z pomieszczeń „dla gości” usytuowanych w zamkniętym kręgu. Drugie piętro to strefa prywatna. Każde dziecko ma swój oddzielny pokój. Ściany pozostały w tym samym miejscu – architekci nie zmienili ich położenia. Nietknięte zostały również drzwi, których walory estetyczne okazały się zgodne z ogólną koncepcją projektu.

N&G Ananiev Interiors

W tzw. „salonie muzycznym” znajdziemy niesamowite połączenia jasnych kolorów i zabawnej kompozycji vintage z nowoczesnymi meblami. Pierwsze skrzypce grają tutaj musztardowo-żółte fotele MAYA marki BRABBU. 

N&G Ananiev Interiors

Główny salon zdobią ściany z pięknymi tapetami od Casamance. Obraz Ilyi Kabakova przedstawia pogodną, nostalgiczną scenerię.

N&G Ananiev Interiors

Poniżej mamy widok z sali na „pokój artystyczny”. Pokój ten jest prawdziwą inspiracją, ponieważ w przemyślany sposób łączy niezwykłe spektrum kolorów i fantastyczne tekstury, zapewniając wyjątkowe doznania zmysłowe. Goście odwiedzając ten dom mówią, że czują się trochę jak na wycieczce w muzeum. Trzeba przyznać, że jest w tym trochę racji:)

N&G Ananiev Interiors

Więcej inspiracji znajdziecie na BRABBU DESIGN FORCESN&G Ananiev Interiors.

Zobacz podobne

Scroll Up